referencje

„Pan Andreas Prause współpracuje z Biurem Tłumaczeń INTERTEXT od 2006 roku. Pan Andreas wykonuje dla nas regularnie tłumaczenia, weryfikacje oraz redakcje tekstów w kombinacjach z językami: niemieckim, polskim i angielskim, z takich dziedzin jak: prawo, ekonomia, bankowość, finanse, marketing. Pana Andreasa cechuje wyjątkowa terminowość i profesjonalizm, a jego tłumaczenia zawsze wyróżnia najwyższa jakość.”

Biuro Tłumaczeń INTERTEXT, Warszawa

„Z p. Andreasem Prause współpracujemy regularnie od 14 lat, czyli od 2010 roku. Współpraca obejmująca tłumaczenie i weryfikację tłumaczeń różnych tekstów z języka polskiego na język niemiecki układa się bardzo dobrze i zamierzamy ją kontynuować. Tłumaczenia są zawsze realizowane w sposób profesjonalny i terminowy, spełniają również wymagania jakościowe. Z pełnym przekonaniem możemy polecić p. Prause jako bardzo rzetelnego i uważnego tłumacza.”

Logostrada Sp. z o.o., Poznań

„Z Panem Andreasem Prause współpracujemy od lipca 2010 roku. Naszą główną działalnością są tłumaczenia, a zatem usługi wymagające od tłumaczy różnorodnych cech oraz umiejętności na pograniczu wielu dziedzin. Pan Andreas Prause jest wytrawnym tłumaczem, specjalizującym się w tekstach z zakresu prawa, ekonomii, finansów oraz polityki i historii, wykonuje również dla nas tłumaczenia instrukcji do sprzętów małego AGD. Dla naszego biura Pan Prause wykonuje tłumaczenia z wymienionych dziedzin zawsze terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Nigdy nas nie zawiódł, posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie językowe, które przy pewnych projektach jest absolutnie nieodzowne.”

TRANSTEXT tłumaczenia, Warszawa

„Z Panem Andreasem Prause współpracujemy od 2005 roku. Na nasze zlecenie wykonał ok. 2700 stron tłumaczenia z dziedzin: prawo, marketing, finanse, turystyka. Tłumaczenia wykonane przez Pana Andreasa są perfekcyjne i dostarczone zawsze w ustalonym terminie. Bardzo cenimy sobie naszą długoletnią relację. Z pełnym przekonaniem polecamy Pana Andreasa i wierzymy, że współpraca będzie dla obu stron bardzo satysfakcjonująca.”

Biuro Tłumaczy Gruca, Częstochowa

„Niniejszym zaświadczamy, że pan Andreas Prause, tłumacz języka niemieckiego, regularnie współpracuje z biurem tłumaczeń KONTEKST od 2009 roku do chwili obecnej. Pan Andreas wykonuje dla naszego biura przekłady oraz weryfikacje z języków polskiego i angielskiego na język niemiecki. Tłumaczenia i weryfikacje wykonywane przez pana Andreasa Prause najczęściej obejmują teksty z dziedzin prawa, ekonomii i finansów oraz szeroko pojętego marketingu, ale zdarzają się również zlecenia bardziej techniczne. Współpraca z Tłumaczem przebiega stuprocentowo profesjonalnie i bez zarzutu.”

KONTEKST A. Wolski sp. k., Warszawa

„Niniejszym zaświadczamy, że Pan Andreas Prause współpracuje z naszą firmą w charakterze tłumacza języka niemieckiego od maja 2011 roku. Pan Prause zajmuje się tłumaczeniem z języka polskiego na język niemiecki. Ponieważ język niemiecki jest dla niego językiem rodzimym (native speaker), jego tłumaczenia brzmią w pełni naturalnie dla odbiorców niemieckojęzycznych, co jest rzeczą prawie nieosiągalna dla osób uczących się języka po siódmym roku życia. Do tej pory pan Prause wykonał dla nas przekładu ponad 1000 stron rozliczeniowych, między innymi dla takich instytucji jak Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej, Muzeum Katyńskie w Warszawie, Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Muzeum Narodowe w Lublinie, Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach, Muzeum Emigracji w Gdyni etc. Zlecone zadania pan Prause realizuje zawsze profesjonalnie i w ustalonym terminie.”

Audiotour, Kraków