korepetycje z języka niemieckiego

Rozszerzam swoją działalność o korepetycje z języka niemieckiego – zarówno stacjonarnie w Chełmnie, jak i online.

Jestem tzw. native speakerem, czyli moim językiem ojczystym jest niemiecki. Urodziłem się i wychowałem w Niemczech, gdzie spędziłem pierwsze 26 lat swojego życia, zanim przeprowadziłem się do Polski. Codziennie w pracy nadal aktywnie posługuję się niemieckim. Po wieloletnim pobycie w Polsce, mówię i piszę płynnie po polsku.

Mogę pomóc Ci przełamać barierę językową, prowadząc swobodne rozmowy na wybrane przez Ciebie tematy. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku nauki niemieckiego, czy już mówisz biegle, możemy razem ćwiczyć użycie języka w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Nauczysz się również dobrze rozumieć rozmówcę i odpowiadać mu.

Ponadto, wesprę Cię w bieżącej nauce szkolnej lub podczas przygotowań do sprawdzianów czy egzaminów. Możemy również ćwiczyć formułowanie pisemnych wypowiedzi. Jako doświadczony tłumacz i weryfikator, mogę nauczyć Cię poprawnego pisania tekstów różnego rodzaju.

Zapraszam do kontaktu. Możesz mi napisać e-mail na kontakt@andreas-prause.eu, wiadomość na Messengerze, na WhatsAppie, lub po prostu zadzwonić – 606 852 105.

Pozdrawiam

Andreas Prause

ul. Kolonia Wilsona 39, 86-200 Chełmno