korepetycje z języka niemieckiego

Od stycznia 2024 r. udzielam korepetycji z języka niemieckiego – zarówno stacjonarnie w Chełmnie, jak i online. Obecnie, w czerwcu 2024 roku, regularnie pomagam kilkunastu osobom, głównie dorosłym, w nauce języka na różnych poziomach zaawansowania.

Jestem tzw. native speakerem (Muttersprachler), czyli moim językiem ojczystym jest niemiecki. Urodziłem się i wychowałem w Niemczech, gdzie spędziłem pierwsze 26 lat swojego życia, zanim przeprowadziłem się do Polski. Codziennie w pracy nadal aktywnie posługuję się niemieckim. Po wieloletnim pobycie w Polsce, mówię i piszę płynnie po polsku.

Mogę pomóc Ci przełamać barierę językową, prowadząc swobodne rozmowy na wybrane przez Ciebie tematy. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku nauki niemieckiego, czy już mówisz biegle, możemy razem ćwiczyć użycie języka w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Nauczysz się również dobrze rozumieć rozmówcę i odpowiadać mu. Jako doświadczony tłumacz i weryfikator, mogę nauczyć Cię poprawnego pisania tekstów różnego rodzaju.

Zapraszam do kontaktu. Możesz mi napisać e-mail na kontakt@andreas-prause.eu, wiadomość na Messengerze lub na WhatsAppie.

Podczas korepetycji, które czasami trwają kilka godzin, nie jestem w stanie odbierać telefonów ani natychmiast odpowiadać na wiadomości. Proszę o wyrozumiałość.


Lekcja próbna

30-minutowe spotkanie (nieodpłatne i niezobowiązujące), mające na celu poznanie Twoich oczekiwań oraz omówienie szczegółów przyszłych lekcji. Spotkanie może się odbywać u mnie, albo online (np. Google Meet). Wygodna rezerwacja w kalendarzu online ⤵️

🕙 wolne terminy przedpołudniowe i wczesnopopołudniowe 🕒